Przeskocz do treści

Projekty

 

Projekt dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. 

„Teatr gościem 2019” to projekt w którym dojeżdżamy do placówek oświatowych
( szkół i przedszkoli ) na terenie powiatu sierpeckiego z trzymiesięcznym programem lekcji teatralnych. W skład lekcji wchodzi: spektakl teatralny z użyciem różnych form teatru lalek i warsztaty teatralne o tematyce teatru z uwzględnieniem teatru lalek oraz ćwiczenia elementów warsztatu aktorskiego. Każdą z wybranych placówek odwiedzamy trzykrotnie w terminie realizacji projektu.

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Płocka.

„#KulturoWeekendy” To projekt, w którym organizowalismy spektakle oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w NoveKino Przedwiośnie w Płocku.  Spektakle oraz warsztaty odbywały się nieodpłatnie w wybrane weekendy w lipcu i sierpniu 2017 roku.  W każdy weekend inne spektakle oraz różnorodna tematyka warsztatów m.in.: Teatr lalek, teatr ulicy, teatr ze wszystkiego, zabawa w teatr, Teatr z ciała, Teatr pantomimy, podstawy budowy lalek, podstawy animacji lalek teatralnych itp.

 

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka.

Zorganizowaliśmy półkolonie podczas ferii letnich 2017 dla 150 dzieci w wieku 5-12 lat pozostających w tym okresie w Płocku, w formie trzech pięciodniowych turnusów. Każdy z nich odbył się w NoveKino Przedwiośnie w miesiącu lipcu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. W programie turnusu uczestnicy mieli okazję obejrzeć cztery seanse w kinie dostosowane do ich wieku, zwiedzić kino wraz z projektornią, obejrzeć spektakl teatralny dla dzieci, zwiedzić Płockie ZOO wraz z przewodnikiem i uczestniczyć tam w lekcji tematycznej, wybrać się na stadion Kazimierza Górskiego i wziąć udział w grach i zabawach sportowych na jego terenie. Ponadto odbywały się warsztaty o tematyce kina, teatru lalek wraz z pokazem form lalkowych.

 

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. 

„Teatr gościem” to projekt w którym dojeżdżamy do placówek oświatowych ( szkół i przedszkoli ) na terenie powiatu sierpeckiego z trzymiesięcznym programem lekcji teatralnych. W skład lekcji wchodzi: spektakl teatralny z użyciem różnych form teatru lalek i warsztaty teatralne o tematyce teatru z uwzględnieniem teatru lalek oraz ćwiczenia elementów warsztatu aktorskiego. Każdą z wybranych placówek odwiedzamy trzykrotnie w terminie realizacji projektu.

 

 

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Płocka.

Projekt "Stacja RodziNovo" to projekt dla całej rodziny. Uczestnicy wraz z rodzinami i swoimi przyjaciółmi będą mogli brać udział w takich wydarzeniach jak:
- spektakle familijne,
- warsztaty,
- gry i zabawy,
- animacje.
Dodatkowo uczestnicy podczas każdego spotkania będą mieli okazję wygrać darmowy voucher na seans filmowy.

Spotykamy się w każdy weekend kwietnia, maja i pierwszy weekend czerwca o godzinie 13:00 w NoveKino Przedwiośnie w Płocku.